Skip to main content

Alle werk uit handen geven?

Uw hele feest geregeld, zonder zorgen

U kan bij Erik terecht voor de aanschaf van een Ofyr, een prachtige parel voor in uw tuin, of u kan een Ofyr huren voor éénmalig gebruik voor een tuinfeest, een communiefeest, een familie-barbecue, ...
Als u tijdens uw feest zelf de handen vrij wil hebben om te praten met uw gasten, en om te genieten van de pure smaak van ofyr-bereide gerechten, kan u een beroep doen op onderstaande traiteurs.
Zij verzorgen uw feest van A tot Z, zodat u zelf onbeperkt kan genieten. Alle traiteurs in onderstaande lijst zijn ervaren koks die bedreven zijn in het gebruik van de Ofyr.
Traiteur Sort descending Website Telefoon Adres Stad
B-eat https://www.b-eat-catering.be 0478 29 30 58 Madritten 19 2370 Arendonk
Barbecuechef https://barbecuechef.be 0496/51.56.57 Sint-Martinusstraat 16 3300 Tienen
baron wiels http://www.baronwiels.be/ 0477363454 Karel Oomsstraat 2480 Dessel
Brasserie Chapeau https://www.brasseriechapeau.be/ 014 / 32.36.99 Voogdijstraat 8 2400 Mol
Cook & Style https://www.cookandstyle.be/ 0496 53 72 78 Nijverheidsstraat 72 unit 20 2160 Wommelgem
Cook & Things GcV 014 72 88 34 Blokstraat 36 2480 Dessel
Cook 4 u https://www.cook4u.be/ 014 / 32 15 69 E. Becquaertlaan 2 2400 Mol
cook in style https://www.cookinstyle.be/ 0498 60 14 93 Kalvariebergstraat 72 2440 Geel
De Vesten http://www.devesten.be 014 / 867.849 Kanaalweg 6 bus 1 2430 Laakdal
Delarbre https://www.delarbre-culinair.be 0486 / 72.42.75 Hoogstraat 9 B 2470 Retie
Entre 2 cotes https://www.entredeuxcotes.com/ 014 74 92 55 Brugweg 1 bus A 2440 Geel
Flavor Major https://flavormajor.be/ 0498 21 66 41
Flippuur http://www.filippuur.com/ 0486 47 87 05 Winkel 81 2300 Turnhout
Food Emotions http://www.foodemotions.be 011 / 916557 Bosstraat 160 3930 Hamont
Food Pro 014 70 60 00 Kapelstraat 7 2440 Geel
gustus https://www.gustus-catering.be/ 011 28 61 00 Voogdijstraat 29 3500 Hasselt
Het land http://www.hetland.be/ 03 / 488.22.56 Smidsstraat 39 2590 Berlaar
ISS catering Berchem 03 820 65 21 Filip Williotstraat 9 2600 Antwerpen
Jomavi https://jomavi.be/ +32 493 60 21 25 Olenseweg 136 A 2440 Geel
Just Cooking https://www.justcooking.be/ 014 / 36.84.00 Welvaartstraat 22 2200 Herentals
Kok Jan Schoovaerts http://www.janschoovaerts.be/ 0473 / 917 . 217 De Paepestraat 13 2200 Herentals
Koningsbos http://www.koningsbos.be 014 / 84.84.00 Koningshof 9 2460 Kasterlee
KOZI https://www.kozi.be/ 0478 73 49 02‬ Lijsterlaan 25 2630 Aartselaar
La Source https://restaurant-lasource.be/ 014 57 46 46 Nijverheidsstraat 13 2260 Westerlo
Living Tomorrow restaurant https://www.livingtomorrow.com/nl/restaurant-future 02 263 01 33 Indringingsweg 1 1800 Vilvoorde
Ma Façon http://mafacon.be/ +32 16 41 50 41 Altenaken 11 3320 Hoegaarden
Marelle https://www.slagerijmarelle.be/ 011 76 81 05 Dorpsstraat 12 3930 Achel
Park West http://www.parkwest.be/ +32 3 239 57 45 Rooiplein 6 2600 Berchem
RUIGG by Toon De Bock http://www.toondebock.be/ 0495 57 59 30
Signature catering https://www.gastronomienicolas.be/ 0496/128657 Turnhoutseweg 61 2340 Beerse
Steven Huysmans https://www.stevenhuysmans.be/ 0494 63 72 24 Badstraat 2 2440 Geel
Taste in motion 0498 / 089 137
Ten huize Foets http://www.feestzaal-tenhuizefoets.be/ 014 31 89 46 Lindeplein 6 2400 Mol
Ter Delft http://www.terdelft.be/ 03 645 04 27 Laar 42 2180 Ekeren
Ter Hoolst Feestzalen https://www.terhoolst.be/ 014 / 81.10.12 Olmensebaan 138 2490 Balen
Tom Kok 0474/25.68.46 Broekzijstraat 12 2275 Lille
Torenhof http://www.feestzalen-restaurant.be 014/54.43.91 Geneinde 1 2260 Westerlo
Traiteur Blommen https://www.traiteurblommen.be/ 013 333 699 Staatsbaan 215 bus 2 3460 Bekkevoort
Traiteur Giovanni http://www.traiteurgiovanni.be/ 0476 42 68 85 Grote Markt 13 D 2260 Westerlo
Vijverkaffee https://www.vijverkafee.be/ 0486 400 400 Kapelstraat 70 3590 Diepenbeek